MEIST

Brewery õlleklubi asub Tallinna vanalinnas, Pikk tn 1. Pärli kompleks- hoones, mis on teinud läbi täieliku renoveerimise ja kus on kokku viidud muistne arhitektuur ja tänapäevane moodne disain.
Brewery pakub 32. erinevat sorti õlut, neist kuus on elavad õlled ja viis on valmistatud meie enda n.ö. koduvabrikus. Köök on kombineering maailma erinevatest roogadest ja toidukuultuuridest ning on sobitatud kokku meie õllede ja ka, veinisõpradele, veinidega – kõik ju ei joo õlut.
Oleme keskmises hinnaklassis, hubane ja asume kahel korrusel. Keldrikorrusel punasest puidust lauad, pikad massiivsed pingid, võlvlaed, mis on kaunistatud disain-lampigidega .Mahutab lahedalt seitsekümend inimest. Alumisel korrusel on ka meie väike vinoteek, mis pakub, ligi sada erinevat sorti, head ja kvaliteetset veini. Ülakorrusel on loungilik pehme mööbel ja aafrikast pärit punasest puidust lauad, siia mahub mõnusalt istuma viiskümmend inimest.
Brewery ei ole ainult klubi ja lounge, brewery on ka kultuuripaik, kus saab hõrkude roogade ja värske õlle kõrvale kuulata ka mõnusat jazzi ning bluesi.

Oleme avatud iga päev ja ootame Teid!